Pro-life Україна

Відбувся семінар по збереженню життя

Відбувся семінар за участі чотирьох організацій: Я хочу жити, ГО Вся Україна, Prolife та Helpline

Поділимося висновками!📈

В першу чергу хочеться відзначити, що завдяки діяльності цих організацій за рік було збережено 160 життів!🤱

На фоні ситуації, що відбувається в країні та втрат людських життів ця цифра здається незначною… Але життя кожної людини безцінно! 💎 І докласти зусиль, щоб врятувати хоч одне — варте того!

Це 160 нових українців! 160 майбутніх лікарів, вчителів, інженерів, батьків! 160 жінок побороли відчай та довірились допомозі добрих людей!

І це тільки офіційна статистика.

Але окрім позитивних висновків відзначається також великий брак людей в різних напрямках благодійної діяльності. Виправити це в наших з вами руках, друзі!🙏 Нам часто здається, що для допомоги потрібні гроші. Так, вони важливі, але і людський ресурс не менш важливий! 💪

Також обговорили цілі та майбутні плани і з Божою допомогою рухаємося далі! Аби з кожною доброю справою, доброю думкою та добрим словом примножувати ДОБРО в світі!

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *