Pro-life Україна

Проекти

Наші проекти

Наша діяльність поєднує в собі багато напрямків і проектів. Ми не зупиняємось і кожного дня розширюємо свої кордони та можливості. Нові проекти, люди, партнери та друзі – задля однієї спільної мети!

Всі проекти «Pro-life Україна» не мають терміну реалізації та діють на постійній основі.

Допомога

Кабінет передабортного консультування

Відкриття кабінетів передабортного консультування у медустановах Києва та інших містах України з метою надання професійної психологічної допомоги для збереження вагітності.

Допомога

Телефон довіри

Телефон довіри для кризових вагітних, які хочуть зробити аборт – це служба надання екстреної психологічної допомоги по телефону. На телефоні довіри працюватимуть кваліфіковані психологи.

Просвітництво

Відеопроект «Мама на межі»

У кожній серії проекту «Мама казала» глядач буде знайомитися з жінкою, яка стояла перед вибором аборту: одні зробили і жалкують, інші не зробили і діляться своїми історіями успіху. 

Просвітництво

Просвітницька пересувна виставка, спрямована на популяризацію сімейних цінностей, профілактику абортів, інформування про шкоду гормональної контрацепції.

Просвітництво

Просвітницька діяльність у жіночих консультаціях, які дозволять вагітній жінці ознайомитись детальніше з особливостями розвитку дитини в утробі, цінністю материнства та цінністю  зачатого життя.

Просвітництво

Бесіди з молоддю

Спотворене уявлення сучасної молоді про те, як будувати сім’ю – звідси великий ризик несподіваної вагітності та абортів. Ми організовуємо просвітницьку діяльність на цю тематику в усіх навчальних закладах для молоді старшого шкільного та університетського віку.

Допомога

Психологічна постабортна допомога онлайн

Проведення онлайн-вебінарів для жінок «Постабортний синдром» (формат лекції з елементами консультації) з метою залучення уваги жінок, які потребують допомоги.

Просвітництво

Просування сайту
Pro-Life Україна

Надання інформацію про громадський рух «Pro-Life Україна», про проблему абортів в сучасному суспільстві і способі їх вирішення в Україні та світі.