30 березня в ужгородському Боздоському парку відбулася акція «Вони могли би піти в школу!» на підтримку життя ненароджених дітей. Захід організували:
Сімейно-соціальний проєкт «Я ХОЧУ ЖИТИ» – Facebook
Телефон довіри для вагітних http://HELPLINE.com.ua
Prolife Україна – http://prolife.com.ua
ГО «Вся Україна» – http://allukraine-help.in.ua
Партнер акції: KRAINA – http://krayna.com.ua
Учасники акції презентували всеукраїнську лінію підтримки для вагітних, провели соцопитування щодо захисту життя дітей та залучили нових волонтерів. Важливою темою стало усвідомлення критичної демографічної ситуації в Україні: масова еміграція, втрати на фронті та низька народжуваність ставлять під загрозу майбутнє держави.
Щороку в Україні роблять десятки тисяч абортів. Багато жінок залишаються наодинці у момент ухвалення цього рішення, не отримуючи належної підтримки. Попри існування передабортного консультування, на практиці це лише формальність, а не глибока розмова про можливі наслідки. Ми виступаємо за якісне консультування за участі психолога і соціального працівника, а також за 3–5-денний період тиші для зваженого рішення.
Віримо, що кожне життя цінне!
Разом допоможемо зробити вибір на користь любові й підтримки!
Якщо ви поділяєте нашу ідею, долучайтеся до волонтерської діяльності на сайті http://helpline.com.ua .
Дякуємо небайдужим ужгородцям за добрі серця!
