Pro-life Україна

Діти, яких могло не бути

Дітина, якої могло не бути

Артурчик

На прийомі у психолога Ніна сильно плакала, їй було прикро, що її чоловік живе своїм життям, пропадає вечерамів компанії своїх друзів. Не допомагає їй ввоспітаніі їх сина, якому немає ще й двох років.

Їй не вистачає уваги, тепла, любві.Она всюди з дитиною, втомилася, їй також хочеться з подружками кудись сходити, відпочити, давно ні з ким не спілкувалась.Ось і на консультацію прийшла з дитиною, а він досить рухливий.

Житла свого немає, живуть в 14 квадратних метрах в комуналці з мамою чоловіка. У Ніни конфліктні відносини з чоловіком і зі свекрухою.

У чоловіка робота нестабільна, часто її змінює. Тому Ніна і чути не хотіла про збереження цього ребенка. в той же час їй страшно було йти на аборт: вона до цього не робила. Їй було шкода дитини. Такі важкі, змішані, суперечливі почуття відчувала нещасна жінка. Їй було запропоновано попрацювати з психологом, щоб привести своє психічне становище в порядок.

Після третьої зустрічі с психологом Ніна пропала.Врач сказала, що вона взяла напрямок пішла аборт…

Але через місяць лікар повідомила, що вона встала на облік і аборт не зробила. Після цього і сама жінка прийшла на прийом до психолога і розповіла свою історію: вона в призначений день рано вранці прийшла в лікарню на аборт. Спочатку зайшла в установу, але незабаром вийшла, металася, сіла на лавку на території лікарні, наплакалась. Налаштувавши себе на операцію, пішла в операційну.

Доктора, побачивши її очі, запитали: «Ти хочеш робити аборт?» Ніна відповіла «так».

«Або ти все ж не хочеш робити аборт?» Вона відповіла «ні». Їй сказали: «Іди виріши, що ти хочеш насправді». Ніна не повернулася.

Народився другий син, хоча жінка мріяла про доньку. Народила вона легко, зараз синові п’ять місяців, здоровий малюк. Вирішилося питання з житлом: свекруха вийшла заміж і переїхала в квартиру до чоловіка.

Відносини з чоловіком у Ніни покращилися: він подорослішав, став більш відповідальним, тепер допомагає з дітьми, налагодилося на роботі.