Pro-life Україна

Діти, яких могло не бути

Дітина, якої могло не бути

Кирюша

Кирилу скоро півроки, і він – матусине сонечко і матусина радість. Мама навіть каже, що він найкраще, що трапилось в її житті.

Зараз жінці навіть не віриться, що вона думала про аборт. Що не хотіла народжувати цю чудову дитину, свою кровинку, свого сина…Страшно!

Звісно, Олена пам’ятає, через що хотіла зробити аборт. Від батька дитини їй довелось втекти: він знущався над нею, вагітною! У квартирі не було ремонту, вона в аварійному стані. Боялась втратити роботу, боялась безгрошів’я, не було близьких і взагалі когось, хто б підтримав і допоміг. Навіть простим людським словом…Не було!

А ще Олена лякав вік. Їй було 39 років, а вагітність – перша. Лікарі, звісно, додавали страху цілковито застарілим в сучасній гінекології поняттям – “старородящая”.

Олена лякалась всього, особливо невідомості. Але після консультації жінка вирішила народжувати! Їй та її майбутній дитині обіцяли надавати юридичну, психологічну, речову і продуктову допомогу, причому стільки часу, скільки буде необхідно.

І після цього почались відкриття: виявляється, поряд стільки добрих, чудових людей. Майбутній мамі цілковито безкоштовно допомогли зробити ремонт в квартирі, причому частину матеріалів надали безоплатно. В благодійному фонді, волонтери якого проводили консультацію, як і обіцяли, надавали юридичну і психологічну підтримку, допомагали продуктами і речами, а після народження дитини привезли кроватку і коляску для малюка. І на роботі, де майбутня мама була влаштована неофіційно, все було на диво добре, їй навіть дозволили працювати тоді, коли вона зможе, і склали індивідуальний графік.

Зараз Олена вже вийшла на роботу, працює по декілька годин на день, а з сином у цей час сидять волонтери та знайомі.

Молода мама розповідає: “Все те, що мене лякало і змушувало думати про аборт, виявилось зовсім незначним порівняно з дитиною. Все вирішується, все дрібниці порівняно з малюком, його життям і радістю материнства. Звісно, попереду будуть і проблеми, і хвороби, і негаразди, але все це можна подолати, атже поруч моя радість, моя надія і сонечко, мій синочок!”