Pro-life Україна

Діти, яких могло не бути

Дітина, якої могло не бути

Севушка

У вересні 2016 року на прийом до психолога була направлена 19-річна Надія. Термін вагітності був біля восьми тижнів. На прийомі жінка розповіла, що їй складно приймати рішення про аборт, але доводиться йти на цей крок: проти народження дитини налаштований біологічний батько. Вони не одружені і одружуватися поки не збираються у зв’язку з фінансовими труднощами. Їм необхідно виплачувати заборгованості по кредитах. Проти дитини налаштовані й батьки Наді, з якими вона жила. Родина багатодітна, дохід невеликий. Дівчина в родині найстарша. Для батьків було важливо, щоб вона закінчила навчання, отримала професію. А вона завагітніла!

Після двох зустрічей з психологом Надія заспокоїлась і вирішила зберегти життя своєму малюку. Психолог порадив прийти ще на одну зустріч, але вже з батьком дитини. Зустріч була тривалою, а розмова – не простою. Чоловік сумнівався, вагався, думав, запитував, говорив. А потім прийняв рішення: “Будемо народжувати”. У присутності співробітників Кризисного центру він запропонував Надії вийти за нього заміж. Це було дуже зворушливо. Деякі потайки розплакались. Через тиждень вони подали заяву у РАГС. А через два місяці зіграли весілля.

У Надії народилась донька, хоч за попередніми показниками УЗД повинен був народитися хлопчик. Це, до речі, про виявлення пороків розвитку за допомогою УЗД і рекомендації зробити на основі цього діагнозу аборт. Таке зараз відбувається доволі часто.

А дідусі та бабусі нашої героїні допомагають молодій родині. До сьогодні Надія та її чоловік підтримують зв’язок зі співробітниками Центру і часто згадують турботу та участь в житті їх родини.