Сьогодні мали чудову зустріч із координатором проєкту «Я хочу жити», духовником Сестринства на честь святителя Нектарія Егінського, настоятелем Почаївського храму м. Ужгород (так званий Афонський куточок) — протоієреєм Василієм Алексієм.
Обговорили важливі спільні плани та перспективні проєкти на майбутнє. Раді, що можемо об’єднувати зусилля заради підтримки та захисту життя!
Далі буде ![]()
