Pro-life Україна

Роль лікарів-психологів в збереженні репродуктивного здоров’я населення України.

На конференції були присутні вчені високого рівня: академіки, професори, вчені, а також практики, медики. Було багато актуальних і змістовних виступів, в т.ч. міжнародних спікерів.

Яскравим і незабутнім можна назвати виступ академіка Максименко Сергія Дмитровича. Він перший у світовій психології ввів поняття «любов» як психологічну категорію і довів, що мотивом поведінки людини є потреба в любові. Провідний науковий співробітник інституту демографії Аксьонова Світлана Юріївна провела детальний демографічний аналіз. Висновок – населення України неухильно скорочується, в тому числі, через аборти.

Міжнародний досвід

У деяких країнах консультування жінок лікарем-психологом перед абортом введено на державний рівень. Зокрема, в Грузії офіційно існують «5 днів тиші» – час для прийняття рішення жінки після консультації з психологом передабортне консультування. У Росії встановлені «7 днів тиші». В Україні офіційно взагалі не існує системи роботи з жінками, які хочуть зробити аборт.
Тільки за ініціативою руху «Pro-Life Ukraine» в жіночих консультаціях відкриваються кабінети передабортне консультування.

Місія «Pro-Life Ukraine»

Виступ нашого керівника Єруха Олександра викликало велику підтримку залу. Для всіх присутніх це питання було дуже важливим. Він розповів про місію «Pro-Life Ukraine», про конкретну роботу, яка проводиться в Україні в цьому напрямку. Наш психолог Гончаренко Тетяна провела майстер-клас по передабортне консультування. Така робота з жінками, що знаходяться в складній життєвій ситуації, викликала інтерес і відгук учасників конференції.

Гончаренко Тетяна: «Участь в наукових конференціях для нас – дуже важлива подія. Ми можемо залучати вчених, практиків, громадських діячів, які працюють з людьми, для усвідомленої популяризації наших ідей на більш широкому рівні. А передові дослідження вчених використовувати в роботі з жінками, які хочуть зробити аборт».

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *