Pro-life Україна

Волонтерська акція у Києві 14-16 лютого

Акція до дня всіх закоханих

14 -16 лютого в районі Либідської площі м.Києва відбулася волонтерська акція «Pro-Life Ukraine», приурочена до дня всіх закоханих.

Ми говорили про те, що дитина – плід любові і з’ясовували, як до дітей і до абортів відносяться кияни. Результат цієї святкової акції нас дуже порадував.

Більшість  з 76 опитаних людей розуміє, що життя людини починається з моменту зачаття і згодні на необхідність просвітницькой діяльності на тему життя  в загальноосвітніх установах. Практично всі висловилися за інформування жінки про наслідки аборта.

Виявилося, що переважна більшість жінок навіть і не здогадуються про те, що гормональні контрацептиви і внутрішньоматкові спіралі запобігають не саме зачаттю, а унеможливлюють імплантацію вже зачатої дитини в матку, що призводить до його загибелі! ️

Прийняття різних думок на цю тему.⠀

Були молоді люди, які чесно визнавали, що вони за аборти і категорично проти прийняття закону про заборону абортів в нашій країні. Але дізнаючись від нас про науково доведені факти, що всередині вагітної жінки вже жива людина, – замовкали, пом’якшували свій вирок, замислювалися …

Деякі перехожі захотіли приєднатися до нашого руху і залишили нам свої контакти. Інші самі підходили, щоб теж пройти соц. опитання. Вік респондентів був самий різний.

Дітям ми роздавали білі повітряні кулі з нашим логотипом і тоді вони освітлювали світ своїми променистими усмішками.

Коли волонтери показали маленькому хлопчикові 12-ти тижневого лялечку-немовляти, він вигукнув: “Дивись, який я є !” Так, часом маленькі діти розуміють набагато глибше і правильніше, ніж ми, великі дорослі.

️Ви також можете приєднатися до проектів нашого руху “Pro-Life Ukraine”, написавши про це коментар.

1 комментарий к “Волонтерська акція у Києві 14-16 лютого”

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *