Pro-life Україна

Соціальна акція «Вони могли б піти в школу»

“Народи дитину – Збережи країну”

3 листопада 2019 року, незважаючи на негоду в парку “Наталка” м.Києва з 12:30 проходила соціальна акція під назвою “Вони могли б піти в школу”.
Мета нашої акції – привернути увагу жителів і гостей Києва до проблеми захисту життя дитини до народження.

Основою презентації нашого руху на захист життя немовлят стали композиції з 74 пар взуття, м’яких іграшок, лампад, квітів і послань на аркушах паперу з зворушливими словами російською та українською мовами:

  • “Я – ваша надія”,
  • “Мамо, я хочу жити”,
  • “Народж, я принесу тобі радість”,
  • “Я дуже хочу Побачити своих братиків та сестрічок”,
  • “У мені б’ється серце”
  • “Як було б добре, тато і мама, нам разом!”,
  • “Я міг бути надійним другом”,
  • “Я могла б принести користь нашому місту”,
  • “Мамочка, не вбивай мене!” ….

Кожен бажаючий міг прочитати ці рядки, задуматися про сокровенне і про ненароджених дітей, які мають право на життя. Волонтери показували, як насправді виглядає дитина в лоні матері в 12, 16 і в 22 тижні вагітності, що це вже повністю сформований маленька людина.

В рамках акції волонтери проводили соцопитування, роздавали друковану продукцію про рух “Pro-life Україна”, відповідали на питання, що хвилюють, в основному, молодь і молоді пари. На наше щастя, дуже багато молодих людей зацікавилося рухом “Pro-life Україна” – але ж це наше майбутнє.

Наші волонтери розповідали всім небайдужим людям реальні історії з життя вагітних жінок, які зберігали і народжували своїх дітей, незважаючи на всі труднощі в житті. Очевидно, наскільки така інформація важлива для більшості людей, вони переосмислюють свої знання і переконання про зачаття, аборти і внутрішньоутробний розвиток дітей.

Акція дала відгук у серцях багатьох дорослих і дітей. Наші волонтери по завершенню заходу розходилися по домівках з теплом і тихою радістю в душі. Ми вдячні всім учасникам-волонтерам, які допомагали в організації та проведенні заходу.

Хочемо якомога частіше проводити акції не тільки в Києві, а й в інших регіонах нашої країни.

Мріємо достукатися до мільйонів сердець, щоб якомога більше людей перейнялися темою необхідності порятунку ненароджених дітей.

Приєднуйтесь до нас і нашого руху «Pro-life Україна».

“Народи дитину – Збережи країну”

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *